Повернутися до всіх статей

Навчіться писати мотиваційні листи раз і назавжди!

Робота мрії в межах досяжності! Як? Просто напишіть мотиваційний лист, від якого перехопить подих працівників відділу кадрів і отримаєте запрошення на співбесіду. Забудьте про посередні творіння, які губляться серед нагромадження Напишіть листа, яке вразить працівників відділу кадрів і таким чином отримаєте запрошення на бажану співбесіду.

Робота мрії в межах досяжності! Як?Просто напишіть мотиваційний лист, відякого перехопить подих працівниківвідділу кадрів і отримаєте запрошенняна співбесіду. Забудьте про посереднітворіння, які губляться серед нагромадженняНапишіть листа, який справить враженняна  працівників відділу кадрів.
і виотримаєте запрошення на бажану співбесіду.

Зацікавити першим реченням

Вступ до мотиваційного листа має бутияк грім серед ясного неба. Замістьзвичних фраз, де ви натрапили на пропозиціюпро роботу, почніть з короткого вступу.У ньому вкажіть, на яку посаду випретендуєте і який ваш досвід абонавички, на які ви б претендували на цюпосаду. Але відзначте тільки одну-двіздібності. Решта ви перелічите в іншомурозділі. У вступі головне необхідносправити позитивне враження.

І будьтеобережні! Важливо, щоб ви адресувалимотиваційний лист конкретній людині.Чи не було в рекламі жодного імені?Спробуйте знайти в інтернеті, хто такийкерівник відділу кадрів.


Продемонструйте, що ви справді багатознаєте.

Компанії оцінять це, якщо ви потрудитесяпоказати, що ви зацікавлені в них. Що визнаєте їх історію або недавні досягнення.Дайте їм знати, що мотивує вас працюватив цій компанії. Досліджуйте веб-сайти,блоги або соціальні мережі компанії,щоб знайти те, в чому вони вирізняються,на вашу думку, або що їм подобається.Вам подобається їх новий продукт, послугаабо підхід? Згадайте про це в листі!


Не бійтеся проявляти емоції

Пам'ятайте, що працівники відділу кадрівшукають не тільки досвід і навички, а йособистість. Виділіть один ключовиймомент у вашому робочому житті, якийнайкраще описує вас. Наприклад, якщо вибули залучені в успішний проект, опишітьйого. Проявіть свої емоції і ентузіазмдо виконаної роботи. Наведіть кількаприкладів з вашого досвіду і якостей,які зроблять вас саме тим потрібнимкандидатом, але не перестарайтеся.Замість того, щоб просити про себе,напишіть, що вас зацікавило в них. Випишете не резюме, а мотиваційний лист.


Спрямуйте погляд у  майбутнє

Ваша мета - показати, що ви не тількибажаний кандидат на цю теперішню посаду,але і що ви давно себе бачите в компаніїі маєте амбіції рости разом з нею.Висловіть свою пристрасть до галузі тамотивацію до досягнення.


Закликайте до дії

По-перше, подякуйте їм за час, який вонивитратили, щоб прочитати ваш мотиваційний лист. Потім перейдіть до заохоченняконтактувати. Наприклад, ви можетевказати, що хотіли б відповісти набудь-які питання, які можуть виникнутиу вас на особистій співбесіді. Або щовони можуть зв'язатися з вами дляотримання додаткової інформації завказаним номером телефону або електронноюпоштою.


Просто будьтеоригінальними, чесними і зосередьтесяна тому, що робить вас унікальними. Мивіримо, що завдяки цим порадам написаннямотиваційного листа більше не буде длявас як страшний сон.

Andere Artikel

Ми подбаємо про це за вас!

Заповніть свої контактні дані, і ми зв'яжемося з вами якнайшвидше, щоб допомогти вам знайти найкращу роботу, яку ви любите серцем.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Copyright © 2023 ProJobEU - Всі права захищені! Сайтстворено: