Повернутися до всіх статей

Інструкції про те, як створити чудове резюме!

Отримання роботи вашої мрії починається з вашого резюме! Майте його просто ідеальним! Тут ми пропонуємо вам перевірені поради та рекомендації щодо написання резюме, яке приверне увагу працівників відділу кадрів та наблизить вас до успіху.

Jakub
22.8.2023
Sdílejte náš článek

Отримання роботи вашої мрії починаєтьсяз вашого резюме! Майте його простоідеальним! Тут ми пропонуємо вамперевірені поради та рекомендації щодонаписання резюме, яке приверне увагупрацівників відділу кадрів та наблизитьвас до успіху.

1. Посортуйте інформацію правильно!

Почніть своє резюме зі своїх даних знайпростішої причини. Це ваше резюме!Думаєте про фотографію? Це не обов'язок,але ми рекомендуємо її. Фотографіїповинні бути репрезентативними! Якщоу вас є тільки фотографії з сімейнихпоїздок, селфі, фотографії з домашнімитваринами, то вам краще скласти резюмебез фото.

Вкажіть своюосвіту. Тут обережно!
Вкажіть свійнайвищий рівень освіти. Якщо для посадиважливий попередній, включіть його. Аленікого не хвилює,  яку початкову школуви відвідували.
У цьому розділі витакож включаєте важливі тренінги, яківи пройшли.

Далі йдедосвід роботи. Ця частина є найважливішоюдля працівників відділу кадрів. Томуподбайте про це особливо. Вкажіть повніназви компаній та конкретні посади, яківи обіймали. Також можна  коротко описатияку саме роботу ви виконували, якщо вонамає відношення до посади, на яку випретендуєте.

Не забудьтевказати свої мовні навички або мовнісертифікати. У цьому розділі включітьінші свої навички та вміння.


2. Будьте точними і лаконічними

Працівники відділу кадрів
маютьобмежений час і часто знайомляться здесятками резюме.
Переконайтеся, щоваше резюме структуроване, зрозумілеі містить тільки ключову інформацію.Переконайтеся, що у вас правильнаграматика та орфографія. Використовуйтеабзаци, маркери та заголовки, щоб вашерезюме було зрозумілим і легким длясприйняття. Ви можете написати більшев мотиваційному листі.


3. Зосередьтеся на відповідних навичках

Виділіть навички та вміння, які маютьвідношення до посади, на яку ви претендуєте.Наведіть конкретні приклади, якіілюструють ваші здібності. Навіть якщоу вас є спокуса описати свої досягнення,не пишіть зайвого! Не забувайте залишатисялаконічними. Маючи попередній досвідроботи, ви можете коротко визначитиуспіх. Наприклад, збільшення продажівна XY % в порівнянні з попереднім роком.


4. Адаптуйте своє резюме до кожної роботи

Кожна робота має свої специфічні вимогита очікування. При написанні резюмеорієнтуйтеся на ті навички, досвід ідосягнення, які мають відношення допосади. Покажіть працівникам відділукадрів, що ви уважно вивчили рекламу ізрозуміли її вимоги.


5. Особиста сторінка

Не забувайте про свою особисту сторінку.Крім професійної інформації, ви такожможете включити розділ з вашимиінтересами, волонтерством або іншимивидами діяльності, які вас цікавлять.Таким способом можна проявити своюіндивідуальність і при цьому довести,що ви командний гравець з широким коломінтересів.

6. Редагування та перевірка

Останній крок - ретельна перевірка ідоопрацювання! Орфографічні та граматичніпомилки можуть привести до негативноговраження. Також попросіть надійногодруга або члена сім'ї прочитати вашерезюме і надати відгук.


Забудьте проWord і завжди надсилайте своє резюме уформаті PDF! Чому, запитаєте ви? Нам навітьне потрібно згадувати, що резюме виглядаєнабагато професійніше. Перш за все, вінзберігає форматування, тому ви можетебути впевнені, що одне речення нерозіб'ється на дві сторінки.


Пам'ятайте,що ваше резюме - це ворота в світзайнятості, тому дійсно подбайте проце.


Ми робимо цевід душі, основою, на якій базуєтьсянаша компанія, є людина і вона завждина першому місці. Це те, що відрізняєнас від інших.

Andere Artikel

Ми подбаємо про це за вас!

Заповніть свої контактні дані, і ми зв'яжемося з вами якнайшвидше, щоб допомогти вам знайти найкращу роботу, яку ви любите серцем.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Copyright © 2023 ProJobEU - Всі права захищені! Сайтстворено: