Ми гнучкий
партнер

3
КРАЇНА
ЗАСТОСУВАННЯ
39
СЕРДЕЧНИХ
ПРАЦІВНИКІВ
80+
ТОП-КЛІЄНТІВ
250+
ЧУДОВИХ
ВАКАНСІЙ

Чому варто працювати з нами

Досвідчена команда

Команда ProJob складається з досвідченихпрофесіоналів, які мають душу в потрібномумісці і багаторічний досвід роботи вкадрових службах.

Партнерство

Для нас однаково важливий кожен клієнт,незалежно від розміру та місцярозташування. Завдяки управліннюключовими рахунками партнерів мивиконуємо свої обіцянки.

Гнучкість

Наша гнучкість гарантує негайнезадоволення потреб клієнтів іспівробітників. Турбота про нашихспівробітників зменшить коливання іпризведе до взаємного задоволення

Наші послуги

Зв'яжіться з нами

Хто з нами працює?

ProJob — чудова команда з людьми, на яких можна покластися. Велику і важливу роль відіграє доброзичливий і кваліфікований персонал. Я задоволена ними.

АННА САБОВ

Kdo s námi spolupracuje?

Я дуже задоволений агентством з працевлаштування ProJob. В основному завдяки нашим координаторам пані Крупічковій та пані Кризовій. Вони завжди знаходять рішення в різних ситуаціях, ми домовляємося про все для задоволення обох сторін. Завдяки чудовому ставленню, яке вони мають, я дуже насолоджуюся своєю роботою.

МОНІКА ЖЕШУТОВА

Kdo s námi spolupracuje?

ProJob посприяла мені мені у всіх сферах, які мені були потрібні. Коли мені було потрібне житло, аванс, комбінезони, взуття, куртка, фірма завжди радо допомогла. Можу тільки рекомендувати цю компанію!

Petr Škrabal

Kdo s námi spolupracuje?

В епоху Коронавірусу позбавили мене всього найдошкульнішого, у них справедливе ставлення і миттєве вирішення проблем, вони докладають зусиль, щоб їх працівники почували себе задоволеними..

ТОМАС КОЛАРІК

Хто з нами працює?

Працюй в Pro|Job для Aero Vodochody, де ви долучитеся до хорошої групи людей, які з радістю приймуть вас поміж своїх. Робота легка і не стереотипна. Ви отримаєте новий досвід роботи, знання та навички. Ви причетні до будівництва підзвукового винищувача L-39NG, про що не кожен може сказати і воно того варте. Ви можете вибрати з декількох робочих місць, з яких кожен може вибрати. Прийди спробувати з нами та приєднайся до родини Pro|Job.

ТОМАШ БІЛЕК

Kdo s námi spolupracuje?

Я дуже задоволений агентством. Агентство завжди намагається забезпечити роботою, навіть якщо роботи мало. Просто неймовірно чудове спілкування. Буду радий, якщо з таким агенством як ви, зустрінеться якнайбільше людей.

ЛЕОШ ПІВОНЬКА

Kdo s námi spolupracuje?

Професійний та справедливий підхід. Я можу зв'язатися з агентством в будь-який час. Рекомендую без жодних вагань!

ВАЦЛАВ КОЛАРЖИКК

Kdo s námi spolupracuje?

Агентство ProJob пропонує житло, де я дуже задоволений. Здивував мене в основному спокій і тиша. Мені подобається моя робота, і це допомагає мені покращити свій досвід.

ПАТРІК ЯНЕЧЕК

DiS. Jan Harmanoš

Business Development Manager
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Copyright © 2023 ProJobEU - Всі права захищені! Сайтстворено: