Нехай Вам
працюється від душі!

LiberecPrahaBrnoOstravaTurnovKladnoKladnoVelké Meziříčí

Ми робимо це від душі, основою, на якійбазується наша компанія, є людина і воназавжди на першому місці. Це те, щовідрізняє нас від інших.

3
КРАЇНА
ЗАСТОСУВАННЯ
39
СЕРДЕЧНИХ
ПРАЦІВНИКІВ
80+
ТОП-КЛІЄНТІВ

Ми подбаємо
про це за вас!

Заповніть свої контактні дані, мизв'яжемося з вами найближчим часом ідопоможемо знайти найкращу роботу, якуви полюбите від усього серця.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Найновіші пропозиції

Переглянути всі пропозиції

Хто з нами працює?

ProJob — чудова команда з людьми, на яких можна покластися. Велику і важливу роль відіграє доброзичливий і кваліфікований персонал. Я задоволена ними.

АННА САБОВ

Kdo s námi spolupracuje?

Я дуже задоволений агентством з працевлаштування ProJob. В основному завдяки нашим координаторам пані Крупічковій та пані Кризовій. Вони завжди знаходять рішення в різних ситуаціях, ми домовляємося про все для задоволення обох сторін. Завдяки чудовому ставленню, яке вони мають, я дуже насолоджуюся своєю роботою.

МОНІКА ЖЕШУТОВА

Kdo s námi spolupracuje?

ProJob посприяла мені мені у всіх сферах, які мені були потрібні. Коли мені було потрібне житло, аванс, комбінезони, взуття, куртка, фірма завжди радо допомогла. Можу тільки рекомендувати цю компанію!

Petr Škrabal

Kdo s námi spolupracuje?

В епоху Коронавірусу позбавили мене всього найдошкульнішого, у них справедливе ставлення і миттєве вирішення проблем, вони докладають зусиль, щоб їх працівники почували себе задоволеними..

ТОМАС КОЛАРІК

Хто з нами працює?

Працюй в Pro|Job для Aero Vodochody, де ви долучитеся до хорошої групи людей, які з радістю приймуть вас поміж своїх. Робота легка і не стереотипна. Ви отримаєте новий досвід роботи, знання та навички. Ви причетні до будівництва підзвукового винищувача L-39NG, про що не кожен може сказати і воно того варте. Ви можете вибрати з декількох робочих місць, з яких кожен може вибрати. Прийди спробувати з нами та приєднайся до родини Pro|Job.

ТОМАШ БІЛЕК

Kdo s námi spolupracuje?

Я дуже задоволений агентством. Агентство завжди намагається забезпечити роботою, навіть якщо роботи мало. Просто неймовірно чудове спілкування. Буду радий, якщо з таким агенством як ви, зустрінеться якнайбільше людей.

ЛЕОШ ПІВОНЬКА

Kdo s námi spolupracuje?

Професійний та справедливий підхід. Я можу зв'язатися з агентством в будь-який час. Рекомендую без жодних вагань!

ВАЦЛАВ КОЛАРЖИКК

Kdo s námi spolupracuje?

Агентство ProJob пропонує житло, де я дуже задоволений. Здивував мене в основному спокій і тиша. Мені подобається моя робота, і це допомагає мені покращити свій досвід.

ПАТРІК ЯНЕЧЕК

Статті, які вам допоможуть

Повернутися до всіх статей

Copyright © 2023 ProJobEU - Всі права захищені! Сайтстворено: