Повернутися до всіх статей

7 перевірених порад, як блиснути на співбесіді і отримати роботу своєї мрії!

Співбесіда при прийомі на роботу - важливий крок на шляху до роботи вашої мрії. Але як підготуватися і виділитися серед конкурентів? У нашій статті ми пропонуємо вам 7 перевірених порад...

Jakub
20.8.2023
Sdílejte náš článek

Співбесіда при прийомі на роботу -важливий крок на шляху до роботи вашоїмрії. Але як підготуватися і виділитисясеред конкурентів? У нашій статті мипропонуємо вам 7 перевірених порад, якідопоможуть вам блиснути на співбесідіі отримати роботу своєї мрії. Підготовкадо співбесіди - перший крок до її освоєння!

1. Проведіть дослідження

Прийти на співбесіду і не знатиелементарної інформації про компанію- вина багатьох кандидатів. Покажіть наспівбесіді, що ви зацікавилися компанієюі відзначти події/продукти/успіхи, яківас вразили. Не варто забувати прокоротку історію або з'ясувати власникакомпанії. Ви точно не помилитеся. Зовсімнавпаки! Чим більше ви покажете, щовитратили час на дослідження інформаціїпро компанію, тим більше ви будетевражені і покажете, що готові
і вміютьорієнтуватися. Але остерігайтесямонотонного читання або декламуванняосновної інформації. Постарайтеся точновизначити, що вас цікавить і що маєвідношення до посади.

2. Потренуйтеся відповідати на питання

Ви можете виглядати комічно, алетренування роблять вас досконалими.Уявіть, які питання вам можуть поставити,і потренуйтеся відповідати на них.Постарайтеся представити свої сильністорони, вміння, досягнення. Яких питаньви точно не уникнете? У нас є 5 найпоширенішихдля вас:

  • Як ви дізналися про посаду?
  • Що ви знаєтепро нашу компанію?
  • Розкажітьпро себе.
  • Які вашісильні / слабкі сторони?
  • Чому миповинні вибрати саме вас?


Питань дуже багато, і ніколи не знаєте,про що вас запитають. Але непогано знайтипитання в Інтернеті і спробувативідповісти на них.

3. Уявіть, що у вас вже вийшло

Візуалізація є потужним інструментом.Уявіть, що ви вже пройшли співбесіду.Це підвищить вашу впевненість в собі,що відіб'ється під час реальногоспівбесіди. Але подбайте про  хорошіманери! Занадто багато впевненості всобі може подіяти скоріше негативно.


4. Практика спілкування та мови тіла


Зверніть увагу на свій голос, темпмовлення та мову тіла. Спробуйте записатисвою промову, щоб побачити, як вивиглядаєте, як швидко говорите або яксидите. Переконайтеся, що ваш спосібмовлення чіткий, приємний і впевнений.Не забувайте про посмішку! Кожний надастьперевагу усміхненим людям над насупленимибурчунами. Викличіть позитивні емоціїу працівник відділу кадрів.

5. Підготуйте свої запитання

Співбесіда - це також можливість длявас отримати інформацію про компаніюі посаду. Підготуйте кілька запитань,щоб показати свою зацікавленість. І нехвилюйтеся, вам не доведеться вигадуватидесятки питань. Задавайте питання проте, що вас дійсно цікавить. Що ви, можливо,не дізналися на їхньому сайті. Такожшукайте в інтернеті, наприклад, питанняі надихайтеся.

6. Складіть список досягнень

Складіть список своїх попередніхуспіхів, проектів або ситуацій, в якихви досягли відмінних результатів. Цейпункт трохи належить до пункту питань,але важливо, щоб ваші досягнення булидійсно чітко підготовлені. Остерігайтесянудних хвастощів. Майте чітке визначеннятого, що ви хочете сказати, що хочетевиділити і чим пишаєтеся.

7. Будьте самі собою

Хоча співбесіда викликає хвилювання убагатьох людей, постарайтеся розслабитисяі бути собою. Працівники відділу кадрівшукають не тільки навички та досвід, ай особистість, яка вписується в концепціюїхньої компанії. Тому не прикидайтеся,а будьте собою. Лицемірство може допомогтивам сяяти трохи більше, але подальшареальність розчарує вас і їх.


Підготовка- запорука успіху! Чим більше ви будетеготуватися до співбесіди, тим впевненішимиі підготовленішими будете почуватисебе до всіх питань і викликів, якіприйдуть. Незалежно від того, чивідбудеться ваша співбесіда завтра чичерез тиждень, ці поради допоможуть вампідготуватися до отримання роботи своєїмрії. Удачі Вам!Andere Artikel

Ми подбаємо про це за вас!

Заповніть свої контактні дані, і ми зв'яжемося з вами якнайшвидше, щоб допомогти вам знайти найкращу роботу, яку ви любите серцем.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Copyright © 2023 ProJobEU - Всі права захищені! Сайтстворено: