Про нас

Ми робимо це від душі, основою, на якійбазується наша компанія, є людина і воназавжди на першому місці. Це те, щовідрізняє нас від інших.

Історія ProJob починається в 2019 році, мине просто ще одне з ряду кадровихагентств, чиї амбіції - рости і зайнятисвоє статичне місце на ринку. Ми тут недля того, щоб засіяти і погаснути. Митут, щоб використовувати наш багаторічнийдосвід у кадровій сфері. Ми хочемоскористатися цим досвідом і запропонуватилюдям стабільну роботу, яка б реалізовувалаїхні ідеї та покращувала їхнє життя.Наша головна мета - запропонуватисерйозні пропозиції роботи, створитивідповідне середовище для задоволенняспівробітників і, не в останню чергу,постійний догляд. Кожен співробітниквідчує професійний підхід і максимальнупідтримку з нашого боку, що є знакомнашого серця в логотипі.

Миусвідомлюємо, що задоволений співробітник= задоволений клієнт, тому приділяємоувагу підбору відповідних і здібнихспівробітників, які зумовлюють успіхкомпанії на ринку.

Основи Кодексу етики

Дійсна ліцензія

Ми об'єднуємося з порядними агентствами,які намагаються змінити погляд наагентську зайнятість.

Зіставні умови

Ми суворо приділяємо увагу дотриманнюпорівнянних умов з нашими основнимиспівробітниками.

Відповідальність

Ми застраховані, тому що усвідомлюємоступінь відповідальності за нашихспівробітників і послуги.

Наша команда

Marek Cimbál

Operations Director

Igor Hvišč

Executive

Ing. Milan Paĺurik

Executive

Jakub Votoček

HR Director

Ми подбаємо
про це за вас!

Заповніть свої контактні дані, мизв'яжемося з вами найближчим часом ідопоможемо знайти найкращу роботу, якуви полюбите від усього серця.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Copyright © 2023 ProJobEU - Всі права захищені! Сайтстворено: