Jsme flexibilnín partnerem

3
země
působnosti
39
zaměstnanců
srdcařů
80+
top
klientů
250+
skvělých
pracovních nabídek

Proč s námi spolupracovat

Zkušený tým

ProJob tým je složen ze zkušených profesionálů, kteří mají srdce na správném místě a léta praxe v oblasti personálních služeb.

Partnerský vztah

Každý klient je pro nás stejně důležitý nehledě na velikost a lokalitu. Díky partnerskému key acount managementu plníme naše sliby.

Flexibilita

Naše flexibilita zajistí okamžité plnění potřeb klientů a zaměstnanců. Péče o naše zaměstnance sníží fluktuaci a vede k oboustranné spokojenosti

Naše služby

Kontaktujte nás

Kdo s námi spolupracuje?

Pracuj ve firmě Pro|Job pro Aero Vodochody, kde se připojíte k dobré partě lidí, kteří Vás rádi přijmou mezi sebe. Práce je snadná a ne stereotypní. Získáte nové pracovní zkušenosti, znalosti a dovednosti. Podílíte se na stavbě podzvukové stíhačky L-39NG, což nemůže říct každý a stojí to za to. Máte na výběr z více pracovních pozic, ze kterých si vybere každý. Pojď to zkusit k nám a připoj se do rodiny Pro|J��b.

Tomáš Bílek

Kdo s námi spolupracuje?

V kovidové době mi vytáhli trn z paty, mají férové jednání a rychlost problému vyřeší rychle, spokojenost svých zaměstnanců si hodně váží.

Tomáš Kolářík

Kdo s námi spolupracuje?

Pod pracovní agenturou ProJob jsem velmi spokojená. Hlavně díky našim koordinátorkám paní Krupičkové a paní Krýzové. Vždy najdou řešení v různých situacích, na všem se v pohodě domluvíme ke spokojenosti obou stran. Díky skvělému přístupu který mají, jsem opravdu v práci ráda.

Monika Rzeszutová

Kdo s námi spolupracuje?

ProJob je skvělý team, ve kterým jsou lidi na které se můžeš spolehnout. Velkou a důležitou roli je přátelský a kvalifikovaný personál. Jsem s nimi spokojená.

Anna Sabov

Kdo s námi spolupracuje?

I am very satisfied under the ProJob employment agency. Mainly thanks to our coordinators Mrs. Krupičková and Mrs. Krýzová. They always find a solution in different situations, we agree on everything to the satisfaction of both parties. The great attitude they have makes me really enjoy my job.

Monika Rzeszutová

Kdo s námi spolupracuje?

Společnost ProJob mi vyhověla ve všech oblastech, které jsem vyžadoval. Když jsem potřeboval bydlení, zálohy, montérky, boty, bundu tak vždy mi vyšla vstříc. Tuto společnost mohu jen doporučit!

Petr Škrabal

Kdo s námi spolupracuje?

Agentura ProJob nabízí ubytování, kde jsem velmi spokojen. Překvapil mě hlavně klid a ticho. Práce mě baví a dost mi pomáhá si zdokonalit zkušenosti.

Patrik Janeček

Kdo s námi spolupracuje?

Profesionální a férový přístup. Kdykoliv se na agenturu mohu obrátit. Doporučuji všema deseti!

Václav Kolářík

DiS. Jan Harmanoš

Business Development Manager
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Copyright © 2024  ProJobEU - Všechna práva vyhrazena! Webové stránky vytvořil: