O nás

Děláme to se srdcem, základní pilíř, na kterém stojí naše společnost je člověk a ten je vždy na prvním místě. Toto nás odlišuje od ostatních.

Historie společnosti ProJob začíná v roce 2019, nejsme jen další z řady personálních agentur, jejichž ambicí je růst a zaujmout své statické místo na trhu. Nejsme tu proto, abychom zazářili a zhasli. Jsme tu proto, abychom využili naše dlouholeté zkušenosti v personální oblasti. Právě tyto zkušenosti chceme zúročit a nabídnout lidem stabilní práci, jenž by naplňovala jejich představy a zlepšila jim život. Našim hlavním cílem je nabízet seriózní pracovní nabídky, vytvářet vhodné prostředí pro spokojenost zaměstnanců a v neposlední řadě i neustálou péči. Každý jeden zaměstnanec bude cítit z naší strany profesionální přístup a maximální podporu, čehož znakem je naše srdce v logu.

Uvědomujeme si, že spokojený zaměstnanec = spokojený klient, proto dbáme na výběr vhodných a schopných zaměstnanců, kteří předurčují úspěšnost společnosti na trhu.

Pilíře etického kodexu

Platná licence

Táhneme za jeden provaz se slušnými agenturami, kteří se snaží změnit pohled na agenturní zaměstnávání.

Srovnatelné podmínky

Striktně dbáme na dodržování srovnatelných podmínek s kmenovými zaměstnanci.

Odpovědnost

Jsme pojištěni, protože si uvědomujeme míru odpovědnosti za naše zaměstnance a služby.

Náš tým

Marek Cimbál

Operations Director

Igor Hvišč

Executive

Ing. Milan Paĺurik

Executive

Jakub Votoček

HR Director

Postaráme
se o to za vás!

Vyplňte nám svůj kontakt, my se co nejdříve ozveme a pomůžeme vám najít tu nejlepší práci, kterou budete srdcem milovat.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Copyright © 2024  ProJobEU - Všechna práva vyhrazena! Webové stránky vytvořil: