Obchodní manažer (m/ž) | 50 000 Kč | Služební auto

Mzda/odměna:  až  50 000 Kč

Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Práce od: Ihned
Forma: Smlouva

800 500 808

Za čtvrt století jsme se stali mezinárodní společností s více než 500 zaměstnanci, která své výrobky prodává v desítkách zemí světa. Umíte plynule německy a vyznáte se ve světě obchodu? Pak hledáme právě Vás! Přidejte se k nám do týmu na pozici Obchodní manažer (m/ž) v Jablonci nad Nisou.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Aktivní vyhledávání zákazníků a prodeje produktů
  • Budování, rozvíjení a udržování vztahů s obchodními partnery
  • Spolupráce při cenotvorbě sortimentu společnosti
  • Služební výjezdy (v rámci ČR i do zahraničí)

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického či ekonomického směru
  • Německý jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Anglický jazyk výhodou
  • Technické a analytické myšlení
  • Znalost Microsoft 365
  • Řidičský průkaz sk. B

Co vše za to od nás dostanete?

  • Krásné mzdové ohodnocení až 50 000 Kč (dle zkušeností)
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • 25 dnů dovolené + 3 dny sick days
  • Příspěvek na stravování
  • MultiSport karta
  • Bezplatné či dotované vzdělávání
  • Dárek při významných životních událostech
  • Firemních akce
  • Permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů
  • Možnost občasného home office
Vytiskněte tuto nabídku
Poslat e-mailem

INFORMACE 👇

Zavolejte nám

800 500 808

Vypište následující formulář

Navštivte nás v našem náborovém centru