Technolog obrábění (m/ž) | 50 000 Kč + obědy za 57 Kč

Mzda/odměna:  až  50 000 Kč

Místo výkonu práce: Kamenice
Práce od: Ihned
Forma: Smlouva

800 500 808

Máte znalosti v oblasti obrábění? Víte, jak tvořit CNC programy? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Hledáme právě Vás! Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Technologa obrábění (m/ž). Chcete posunout svou kariéru vpřed? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Nastavování technologie obrábění a uvádění do provozu
  • CNC programování (SW centra, soustruh, praxe v programu Siemens 840 D Fanuc)
  • Zodpovědnost za technologie vlastních projektů
  • Sestava výrobní dokumentace
  • Zodpovědnost za procesní způsobilost a kapacity daného zařízení
  • Podílení se na optimalizaci procesu

Co požadujeme?

  • SŠ – technického směru
  • Praxe na obdobné pozici v sektoru automotive
  • Znalost obráběcích nástrojů a ovládaní obráběcích center
  • Tvoření CNC programů
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Komunikativní anglický jazyk – úroveň B2

Co vše za to od nás dostanete?

  • Skvělé finanční ohodnocení 50 000 Kč – dle zkušeností
  • 25 dní dovolené – týden dovolené navíc se vždy hodí
  • Dotované závodní stravování – obědy za 57 Kč
  • Příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč
  • Velmi přátelské prostředí – mezilidské vztahy jsou pro nás důležité
  • Mobilní telefon – je samozřejmostí
  • Firemní akce
  • V rámci společnosti je možné využít kantýnu
  • Jdeme s dobou, proto u nás uvidíte jen ty nejmodernější stroje
Vytiskněte tuto nabídku
Poslat e-mailem

INFORMACE 👇

Zavolejte nám

800 500 808

Vypište následující formulář

Navštivte nás v našem náborovém centru