Nástrojář (m/ž) | 38 000 Kč + obědy za 40 Kč

Mzda/odměna:  až  38 000 Kč

Místo výkonu práce: Liberec
Práce od: Ihned
Forma: Smlouva

800 500 808

Máte zkušenosti s broušením, frézováním či soustružením? Umíte číst ve výkresové dokumentaci? Tak hledáme právě Vás! Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Nástrojáře (m/ž). Chcete posunout svou kariéru vpřed? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zodpovědnost za přípravu a údržbu lisovacích nástrojů pro lisování kovů za studena
  • Stavba a údržba jednoduchých kontrolních přípravků forem, lisovacích nástrojů, automatizačních technik
  • Samostatná práce s výkresovou dokumentací
  • Úzká spolupráce s odděleními výroby, kvality, údržby a automatizace

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ – technického směru
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Znalost základních nástrojářských prací (lícování, měření, broušení, vrtání, frézování, soustružení)
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • Základní znalost práce na PC, ACADem

Co vše za to od nás dostanete?

  • Skvělé finanční ohodnocení 38 000 Kč – dle zkušeností
  • 25 dní dovolené – týden dovolené navíc se vždy hodí
  • 3 dny zdravotního volna – Sick days
  • Dotované závodní stravování – výběr ze 6 jídel za 40 Kč
  • Životní a úrazové pojištění – plně hrazené zaměstnavatelem
  • MultiSport karta – možnost využití wellness a sportovních aktivit i členy rodiny
  • 2x ročně body v systému Benefity.cz – v hodnotě 1000 Kč
  • Výhodné mobilní tarify
  • Dárky k pracovním výročím, narození dítěte, sňatku či Vánocům
  • Možnost parkování v areálu firmy
Vytiskněte tuto nabídku
Poslat e-mailem

INFORMACE 👇

Zavolejte nám

800 500 808

Vypište následující formulář

Navštivte nás v našem náborovém centru