Inženýr zákaznické kvality (m/ž) | 70 000 Kč + 13. mzda

Mzda/odměna:  až  70 000 Kč

Místo výkonu práce: Česká Lípa
Práce od: Ihned
Forma: Smlouva

800 500 808

Máte zkušenosti s APQP či FMEA? Víte, jak správně řešit problematiku reklamací? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Hledáme právě Vás! Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Inženýra zákaznické kvality (m/ž). Chcete posunout svou kariéru vpřed? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Řešení zákaznických reklamací (používání 8D reportů)
  • Zodpovědnost za přidělený projekt v rámci předsérie a série
  • Podílení se na kontrolách, auditech externích a interních norem
  • Zodpovědnost za plánování kvality (APQP)
  • Řízení požadavků interního systému kvality (IATF 16949, ISO 9001)
  • Příprava kontrolních plánů pro výrobu a hotový výrobek
  • Uvolňování výrobků k expedici zákazníkům
  • Vydávání certifikátů pro výrobky

Co požadujeme?

  • SŠ – technického směru
  • Praxe na obdobné pozici 4 roky
  • Znalost nástrojů kvality (8D reporty, FMEA, SPC)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni B2, (německý jazyk) – výhodou
  • Znalost nástrojů FMEA, APQP, IATF 16949
  • Výborné komunikační dovednosti

Co vše za to od nás dostanete?

  • Nabízíme skvělé finanční ohodnocení 70 000 Kč – dle zkušeností
  • 25 dní dovolené – týden dovolené navíc se vždy hodí
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na dopravu (1,20 Kč/km)
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvek do Cafeterie 500 Kč
  • Mobilní telefon – je samozřejmostí
  • Velmi přátelské prostředí – mezilidské vztahy jsou pro nás důležité
Vytiskněte tuto nabídku
Poslat e-mailem

INFORMACE 👇

Zavolejte nám

800 500 808

Vypište následující formulář

Navštivte nás v našem náborovém centru