Inženýr diagnostického centra | 48 000 Kč + 5 týdnů dovolené

Mzda/odměna:  až  48 000 Kč

Místo výkonu práce: Kamenice
Práce od: Ihned
Forma: Smlouva

800 500 808

Jste absolventem vysoké školy? Chcete do začátku získat skvělé zkušenosti ze strojírenského průmyslu ? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Hledáme právě Vás! Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Inženýra diagnostického centra (m/ž). Chcete posunout svou kariéru vpřed? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Mechanické testování výrobků
  • Materiálové zkoušky (statické, dynamické a korozní)
  • Spolupráce s kolegy a auditory
  • Příprava související administrativy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ obor materiálové inženýrství výhodou
  • Komunikativní znalost AJúroveň B2
  • Jste spolehlivý a máte smysl pro pořádek
  • Ochota učit se novým věcem
  • Pozice je vhodná i pro absolventy či studenty VŠ

Co vše za to od nás dostanete?

  • Skvělé finanční ohodnocení 48 000 Kč – dle zkušeností
  • 25 dní dovolené – týden dovolené navíc se vždy hodí
  • Dotované závodní stravování – obědy za 57 Kč
  • Příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč
  • Velmi přátelské prostředí – mezilidské vztahy jsou pro nás důležité
  • Mobilní telefon – je samozřejmostí
  • Firemní akce
  • Možnost práce na částečný úvazek
  • Praxe není nutná, vše Vás zaučíme
  • V rámci společnosti je možné využít kantýnu
  • Jdeme s dobou, proto u nás uvidíte jen ty nejmodernější stroje
Vytiskněte tuto nabídku
Poslat e-mailem

INFORMACE 👇

Zavolejte nám

800 500 808

Vypište následující formulář

Navštivte nás v našem náborovém centru