Finanční účetní (m/ž) | 50 000 Kč | Pružná pracovní doba

Mzda/odměna:  až  50 000 Kč

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Práce od: Ihned
Forma: Smlouva

800 500 808

Pohybujete se ve světě účetnictví? Perfektně ovládáte rozvahu a jste ochoten/a neustále se vzdělávat a sledovat legislativní změny v oboru? Pak hledáme právě Vás! Přidejte se k nám do týmu na pozici Finanční účetní (m/ž) v Mladé Boleslavi. Rádi Vás přivítáme s otevřenou náručí 😊

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Vedení účetnictví společnosti podle zákonných předpisů
  • Zaúčtování faktur, výpisů z BÚ a výstupů mzdového SW
  • Správa závazků a pohledávek, řízení upomínek
  • Odpovědnost za splnění všech daňových povinností
  • Reporting pro statistický úřad
  • Spolupráce při zpracování účetní závěrky
  • Příprava auditu, komunikace s auditory, spolupráce při zpracování DPPO
  • Zpracování evidence hmotného a nehmotného majetku, daňového přiznání DPH, kontrolního hlášení, silniční daně
  • Zpracování inventarizací, měsíční rekonciliace účtů, kontrola salda a řešení rozdílů
  • Spolupráce s finančním ředitelem, controllerem a ostatními zástupci všech oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Dobrá znalost MS Office
  • Znalost SW NAVISION výhodou
  • Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni

Co vše za to od nás dostanete?

  • Krásné mzdové ohodnocení 50 000 Kč (dle zkušeností)
  • 5 týdnů dovolené na odpočinek
  • plat
  • Pružná pracovní doba – možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek 800 Kč na penzijní připojištění
  • Notebook a mobilní telefon
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
Vytiskněte tuto nabídku
Poslat e-mailem

INFORMACE 👇

Zavolejte nám

800 500 808

Vypište následující formulář

Navštivte nás v našem náborovém centru